Nenapodobiteľná mega hviezda Jennifer Lopez sa na výslní nachádza už dlhé roky. Kým spočiatku kraľovala v rebríčkoch speváckych hitparád, neskôr previedla perfektné herecké nadanie. Všestranná umelkyňa doma “ukrýva” dve sestry, ktorým sa ale do takej obrovskej miery presláviť nepodarilo.

Ikonická J. Lo sa narodila ako prostredné dieťa, čiže po jej boku od útleho detstva stála jedna staršia a jedna mladšia sestra. Trio sympatických dám medzi sebou udržuje veľmi priateľské vzťahy, a to i napriek tomu, že každá zo súrodeneckej trojice sa vydala úplne inou životnou púťou.

jennifer lopez

Hudobníčka na sociálnych sieťach rodinné fotky nezverejňuje, preto mnohí fanúšikovia o dôležitých osobách v jej živote takmer nič netušia. Najstaršia z dievčat menom Leslie sa kamier stráni a svetlá reflektorov k jej doménam nikdy nepatrili. Prostredná Jennifer si vydláždila chodníček ku sláve obrích rozmerov, keďže sa z nej stala jedna z najuznávanejších celebrít na našej planéte, a najmladšia Leslie sa zviditeľnila ako novinárka a televízna reportérka, pričom úspechmi staršej sestry sa vždy veľmi rada pochváli.

Pri pohľade na všetky žienky pokope ale možno ostanete trošku prekvapené – napriek tomu, že každá zo sestier pôsobí mimoriadne sympaticky, výraznejšiu podobu by ste hľadali márne. Jenniferine črty tváre takmer v ničom nepripomínajú ostatné dve kočky, ktoré vzájomná podobnosť spája o niečo viac. Silná súrodenecká partička je tak jasným dôkazom toho, že i v jednej rodine môže vzniknúť rozmanitosť vo viacerých formách.

J.Lo so sestrami v detstve

Sestry Lopezové v dospelosti

Sestry Jennifer Loper – Lynda a Leslie

Jennifer so sestrami a rodinou

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/Lyndalopez, Jlo