Rukami Bradleyho Coopera prešlo mnoho žien, či už v súkromí alebo na pľaci. Mnohé z vás však možno ani netušili, že v roku 2009 tvoril hviezdy herec pár s dámou, ktorú väčšinou médiá i ľudia neoznačujú ako “jedna z najkrajších šoubiznisu”. Viete, o kom je reč?

Pred 10-timi rokmi slávneho herca, ktorého srdce dnes patrí krásnej ruskej modelke Irine Shayk, priviedol film Prípad číslo 39 k celosvetovo známej herečke Renée Zellweger. Blondínku ale väčšina ľudí pozná ako havnú postavu zábavnej romantickej komédie Denník Bridget Jonesovej.

Bradley Cooper

Práve kvôli svojej vizáži, nespadajúcej do kategórie typických hollywoodskych dračíc, získala Renée životnú rolu neohrabanej a neatraktívnej sivej myšky Bridgit, ktorá mužov skôr odpudzovala než priťahovala. Napriek tejto skutočnosti sa však Američanke podarilo v reálnom živote uloviť jedného z najväčších ženských idolov.

Renée Zellweger a Bradley Cooper tvorili pár dva roky, pričom sa pošepkávalo, že boli dokonca i zasnúbení. Herečka zároveň pre fešáka predstavovala veľkú oporu aj v čase, keď mu zomrel otec, kvôli čomu vraj neprišla ani na odovzdávanie Zlatých glóbusov. Tomuto romániku ale napokon v roku 2011 z naznámych príčin odzvonilo a každý si išiel vlastnou cestou.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Wikipedia | Foto: 7wallpapers.net