Ôsma séria obľúbeného seriálu Oteckovia priniesla na obrazovky úplne novú rodinu. Rolu mamy Rie získala talentovaná hudobníčka, speváčka a herečka Andrea Bučko. Niektorí diváci však určite netušia, že umelecké gény má kučeravá kráska v krvi.

Andrea stvárňuje v Oteckoch speváčku rodinnej skupiny Veselý band, ktorá spolu s manželom Dávidom vychováva tri deti. 32-ročná Bratislavčanka sa ale hudbe venuje aj mimo seriálu, živí sa totiž ako skladateľka a speváčka. S niekdajšou predstaviteľkou obľúbenej Sisy, a teda herečkou Dominikou Kavaschovou, dokonca nahrala CD Morena, ktoré sa teší veľkému úspechu.

Usmievavá absolventka divadelnej réžie na VŠMU v Bratislave sa v umeleckých kruhoch pohybuje odmalička, a to vďaka svojim rodičom. Andreinou maminou je známa jazzová diva Adriena Bartošová a otcom herec, recitátor a moderátor Štefan Bučko. Dvojica tak teraz môže sledovať, ako to jej nadanej dcére ide v dennom seriáli, ktorý je vôbec Andrejkinou prvou väčšou skúsenosťou pred televíznymi kamerami.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Makríza.sk, Instagram/andrea_bucko, oteckovia.markiza, adrienabartosova