100 ľudí, 100 chutí, no čo sa týka vedy, tá hovorí jednoznačnou rečou – aj v oblasti krásy a príťažlivého vzhľadu. Doktor Julian De Silva zverejnil meno herca, ktorý má podľa presných výpočtov najdokonalejší vzhľad. 

Britský plastický chirurg pravidelne zverejňuje mená najpríťažlivejších ľudí planéty, avšak výsledky nie sú odrazom žiadnych ankiet. Julian De Silva sa riadi takzvaným zlatým rezom, ktorého korene siahajú do starovekého Grécka.

Pri výpočte zohrávajú rolu dĺžka a šírka tváre a získané hodnoty sa následne delia. V skupine hercov skončil s najvyšším číslom už tretí rok po sebe Robert Pattinson so skóre 92,15 %. Hviezda Twilight ságy, ktorá má aktuálne 36 rokov, bola podľa odborníka z Centra kozmetickej chirurgie tváre jasným víťazom. Pohľadný Londýnčan za to môže vďačiť svojej nádherne vytvarovanej sánke.

K stovke, a teda úplnej dokonalosti, podľa Juliana De Silva chýbajú Robertovi plnšie a viac vykrojené pery. Tie jeho sú totiž úzke a rovné.

Po Pattinsonovi obsadili priečky títo páni – Henry Cavill (91,64 %), Bradley Cooper (91,08 %), Brad Pitt (90,51 %) a George Clooney (89.91 %).

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: ladbible.com | Foto: Instagram/robertpattinsonofficial