Dvojičky Nízlové dnes (15. mája) oslavujú 36. narodeniny a pri tejto príležitosti sa Veronika rozhodla obdariť seba i fanúšikov novou skladbou. Zdá sa, že po rozchode hodila Vebi všetky pocity na papier a osobná spoveď bola na svete!

,,To, čo mám, ti už nedá. Žiadna z nich. Neskoro, záujem už nemám. Buď šťastný. Zamotaný vo vlastných výmysloch sa strácaš… Nová pesnička už čoskoro,“ avizovala ešte v polovici novembra minulého roku Veronika Nízlová, pričom na svoj instagramový profil pridala aj úryvok textu. Po polroku sa fanúšikovia dočkali!

“JA VIEM” dlho som nič nevydala, nejak nebol čas. Ale prišiel čas vytiahnuť tento song zo šuflíka, priznám sa, aj som skoro zabudla pri všetkých tých starostiach,“ zanechala Vebi pri skladbe, ktorej názov zakomponovala hneď na začiatok svojho príspevku. Ďalej odhalila pikošku, že sa vo videoklipe snažila zakryť bruško, keďže sa nachádzala už v siedmom mesiaci tehotenstva, a tiež to, že jej bolo počas natáčania pekne zle.

To, či uštipačné slová vyšli z kráskinho vnútra po rozchode s exmanželom Tomášom Krúpom alebo oteckom dcérky Nei Matúšom Kolárovským, nevedno. Isté je, že vďaka spackanému vzťahu vznikla vydarená pesnička!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/veronikatwiins