Fanúšikovia Veroniky Nízlovej sa v nedeľu dočkali dlho očakávaného songu Ja viem, o ktorom ich speváčka informovala ešte v novembri minulého roku. Z textu je jasné, že ide o rozchodovú pieseň. Mnohých tak určite zaujíma, či ju Vebi venovala konkrétnemu mužovi.

O Veronike je známe, že má za sebou nevydarené manželstvo s Tomášom Krúpom, s ktorým ju súd rozviedol v decemebri 2020. O sedem mesiacov neskôr Twiinska šokovala verejnosť priznaním, že čaká bábätko, pričom o identite jeho otca plánovala mlčať. Napokon sa ukázalo, že druhým rodičom dcérky Ney je herec, spevák a model Matúš Kolárovský.

Dalo by sa očakávať, že Vebina novinka Ja viem je adresovaná práve jednému z dvoch spomínaných pánov. Opak je však pravdou – pieseň nie je venovaná žiadnemu mužovi. „Ostatná vydaná skladba Nechám sa viesť je zamilovaná, a tak som chcela trochu zmenu. Pre ženy, ktoré sú v rozchodovom ‚móde‘, som pripravila novinku Ja viem,“ uvádza Vebi.

 „Skladba ako taká vznikla na jar minulého roka, kedy som dostala podklad od Paul Project a začali sme pracovať na texte,“ prezradila krásna mamička, ktorá sa počas výroby videoklipu nachádzala v siedmom mesiaci tehotenstva. Natáčanie tak pre ňu vôbec nebola prechádzka ružovou záhradou.

„Neviem, či sa mi úplne podarilo zakryť tehotenské bruško. :) Nakrúcalo sa v noci, čo samo o sebe bolo náročné. Naviac mi bolo extrémne zle, čo som v inom čase tehotenstva nemala,“ odhalila pozadie záberov režiséra Marcela Rojasa z MRouse Media. Na nich možno vidieť aj se*y modela a fitness trénera Kevina Stylesa, ktorý pri cvičení dozerá napríklad na komičku Evelyn.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TS | Foto: Instagram/veronikatwiins