Aj počas tohtoročného adventného času sa na obrazovky televízie JOJ vrátila srdcervúca relácia V siedmom nebi. V úvodnom dieli sa o svoje silné príbehy podelili dve vdovy, ktorým sa dostalo pomoci. Žiaľ, istí Slováci preukázali nechutnú závisť. 

Karin i Kristína prišli o svojich milovaných manželov v čase, keď pod ich srdcom rástol život. Ovdovené ženy zostali každá s tromi deťmi bez patričných financií. Kým mamičke z Bolerázu vzal životného partnera vírus Covid-19 len pár týždňov pred pôrodom, druhá mamina prišla o svoju polovičku kvôli zlyhaniu srdca.

Dámy s deťmi bez otcov sa dočkali finančnej i materiálnej pomoci. Nanešťastie, nie všetci diváci nad ich bolestivými osudmi preukázali súcit. Tmavovlásky sa pred kamerami spomínanej komerčnej televízie zdôverili s útokmi, ktorým teraz čelia.

,,Existuje veľké množstvo dobrých ľudí, ale aj veľké množstvo neprajných ľudí, čo dokážu závidieť v podstate aj tú smrť človeku. Aj s takými komentármi sme sa stretli,“ uviedla Karin. ,,Bolo už povedané od viac ľudí také, že jak mi je dobre, že mi zateplili dom. Že sa mi zadarilo. Vôbec si asi neuvedomujú, za akú cenu. Radšej by som tu mala manžela a žila v dome, ktorý je zvonku škaredý. Tam šlo o to, čo bolo vnútri. Tá láska,“ dodala druhá vdova.

,,Mne tiež hovorili, že aby som chodila do roboty a načo som si nechávala to tretie dieťa… Tak čo by som dala za to, keby sa život vrátil, tak hádam nezoberiem život nevinnému človiečiku, čo vo mne rastie,“ zverila sa mamička, ktorá sa už čoskoro dočká 3. dieťaťa.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Ľudia si neuvedomujú, že nám peniaze momentálne pomôžu, aby sme nejako dokázali prežiť. Ale nič nám nevráti tých partnerov, tú pomoc a oporu, čo by sme potrebovali,“ zaznelo taktiež.

Foto/Zdroj: joj.sk