Už viac ako štyri mesiace sa príbuzní a skalní fanúšikovia hudobného velikána Karla Gotta musia vyrovnávať s najťažšou stratou. Legendárny český spevák odišiel na večný odpočinok začiatkom októbra a odvtedy sa i jeho profily na sociálnych sieťach zahalili do mrazivej tmy – až doteraz!

Dátum prvý október sa do spomienok pozostalých po zbožňovanom Českom Slávikovi vryl ako temný deň. Práve vtedy totiž srdce Karla Gotta navždy dotĺklo, keďže uznávaný umelec po náročnom boji podľahol zákernej akútnej leukémii.

Karel Gott

Posledným príspevkom na oficiálnej facebookovej stránke zosnulej legendy sa stala práve fotografia, zobrazujúca spevákovu tvár spolu s dátumami jeho narodenia aj úmrtia. Pred pár hodinami však v radoch priaznivcov nastal neočakávaný šum, keďže Gottov profil náhle ožil. Rozruch vyvolala vdova Ivana Gottová, ktorá na základe množstva prijatých správ od neznámych obdivovateľov pocítila po dlhšej odmlke potrebu verejne prehovoriť.

,,Vážení a milí priaznivci môjho manžela Karla, denne od vás dostávam povzbudivé listy a e-maily, za ktoré vám zo srdca ďakujem. Okrem iného sa ma alebo našej agentúry Karel Gott Agency pýtate na projekty, ktoré chystáme. Z vašich reakcií som vycítila, že by ste mali záujem dozvedať sa ďalej o aktivitách spojených s naším milovaným Karlom. Preto som sa rozhodla obnoviť tento jeho profil, kde vám budeme prinášať zaujímavosti spojené s menom Karel Gott a jeho odkazom. Pekný deň, Ivana Gottová,” znejú úprimné slová bývalej manželky nezabudnuteľného hudobníka, ktoré v priebehu prvých dvoch hodín okomentovalo viac ako tisíc ľudí.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Karel Gott Facebook

Zdroj|Foto: Facebook/Karel Gott