30-ročná Ophelia Vanity z Los Angeles rozhodne nepatrí medzi klasicky vyzerajúce ženy. Na jej výzore sa podpísalo množstvo plastických operácií, ktoré podstúpila za jediným cieľom: vyzerať ako živá bábika Barbie!

Ophelia utratila viac ako 35 000 dolárov za „skrášľovacie“ procedúry, medzi ktoré patrí zväčšenie pŕs a pier, implantáty v pozadí a momentálne má v pláne dať si odstrániť 6 rebier, aby sa čo najviac podobala na plastikovú bábiku. „Dostávala som bábiky Barbie každé Vianoce, mala som ich viac ako tucet a hrávala som sa s nimi neustále. Rozhodla som sa stať jednou z nich,“ vraví Ophelia.

 

Jej výzor je naozaj šokujúci a vymyká sa zdravému rozumu. Aj napriek tomu, že kvôli plastickým operáciám sa z nej stal skôr odstrašujúci príklad pre mladé dievčatá, Ophelia má neuveriteľné množstvo obdivovateľov, ktorí jej výzor chvália, a dokonca ju považujú za svoj idol. „Takto vyzerá pravá krása,“ píše jedna z jej sledovateliek na Instagrame. Obdiv vyjadrujú aj mnohé iné ženy: „Odvtedy, čo som našla tvoje fotky, si môj vzor. Chcem byť ako ty. Tvoje oči, vlasy, postava… vyzeráš neskutočne.“ Je priam neuveriteľné, koľko žien sa dokáže s touto „umelinou“ stotožniť, a dokonca ju postaviť na piedestál krásnych žien. Je toto naozaj to, čo chceme považovať za ideál krásy?

Foto: Facebook, Instagram