Už na prvý pohľad je viditeľné, že Melanie je iná ako ostatné ženy. Niektorí ľudia na svete ju považujú za škaredú či ohavnú osobu, no iní v nej vidia obrovský potenciál. Aj napriek závažnej chorobe, ktorá sa stala jej neoddeliteľnou súčasťou, sa dokázala uchytiť v modelingu.

Melanie Gaydos sa výrazne odlišuje od bežnej populácie a za tým všetkým je jej vážne ochorenie. Mladá žena totižto trpí závažnou genetickou chorobou, ktorá sa nazýva ektodermálna dysplázia. Práve tá spôsobuje, že dochádza k výrazným abnormalitám pri raste vlasov, zubov, nechtov či dokonca kostí. To však nie je jediný neduh, s ktorým bojuje. K dysplázii sa pridružila aj alópecia.

Niektorí takto závažne chorí ľudia by sa najradšej neukazovali na verejnosti, pretože veľmi ťažko znášajú nepríjemné pohľady ľudí, ich nepekné oslovenia či “nenápadné” šuškania. Melanie je však presným opakom, o čom svedčí aj jej povolanie, kvôli ktorému prichádza do styku s osobami veľmi často. Vďaka svojmu jedinečnému vzhľadu si vydobyla svoje pevné miestočko v modelingovom priemysle. Nezameniteľný výzor jej umožňuje pracovať na zaujímavých a originálnych projektoch, ktoré by s bežnými manekýnkami neboli nikdy reálne.

 

View this post on Instagram

My angel baby <3 Ph. Lisa Klappe #melaniegaydos

A post shared by Melanie Gaydos (@melaniegaydos) on

 

 

 

 

 

 

 

 

Melanie si zavolali do klipu aj samotní Rammstein z Nemecka

Foto: Instagram | Video: Youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.