Mega úspešný markizácky seriál Oteckovia sa na nedostatok divákov rozhodne sťažovať nemôže. Napriek tomu, že obľúbený program je hlavne o veselých a humorných situáciách, niekedy sa herci do seba dokážu škaredo pustiť. Výnimkou tak nie sú ani populárne detské hviezdy  – tie najnovšie riešia veľmi vážny problém.

Počas prestávky v škole došlo k nečakanému konfliktu spôsobenému snáď najdôležitejšou vecou v živote mladých dievčat. Chlapci si totiž voľné chvíľky trávili prezeraním časopisov s modelkami, čo odrazu vyvolalo búrlivú diskusiu o vzhľade ich spolužiačok.

oteckovia

Keďže sa chalani nedokázali zhodnúť na tom, ktoré z dievčat v triede je najkrajšie, okamžite zaúradovala Viki – nahnevaná slečinka v tom má absolútne jasno. Blondínka sa totiž nedokáže zmieriť s tým, že by sa najkrajšou v triede mala stať práve Julka, na adresu ktorej najmä zaľúbený Max nešetrí slovami chvály.

,,Vy ste absolútne mimo!” ohradila sa Viki po poznámke, že Julka vyzerá lepšie než ona. Vzápätí sa medzi detskými hercami strhne veľký boj o titul kráľovnej krásy v triede. Aby to však bolo ešte o čosi zamotanejšie, aj chlapci sa chcú v rámci ich skupiny dozvedieť meno nekorunovaného víťaza.

Ostrý konflikt nakoniec rozuzlí až riaditeľka školy Tamara, ktorá rozhádaným žiakom prehovorí do duše. Ako to nakoniec dopadne, sa dozviete v najbližšej epizóde seriálu Oteckovia. Exkluzívnu ukážku si zatiaľ môžete pozrieť —TU—

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

oteckovia

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Markiza.sk, YouTube, Instagram/Oteckovia