Má len dvadsať rokov, no už sa musí potýkať s tak podlomeným zdravím, aké nemajú ani omnoho starší jedinci. Reč je o hercovi Oliverovi Oswaldovi, ktorý si na plecia naložil toľko povinností, že sa to napokon škaredo odrazilo na jeho celkovom stave.

Teenager Luky z Oteckov je neoddeliteľnou súčasťou obľúbeného markizáckeho seriálu, kde sa vyskytuje takmer v každej epizóde. Okrem natáčania rodinného trháku sa venuje tiež tvorbe vtipných videí na YouTube, pričom je vidieť, že ho herectvo doslova pohltilo.

Uponáhľaný kolobeh, nedostatočný spánok a nepravidelná strava si ale dokážu vybrať krutú daň, o čom sa na vlastnej koži presvedčil aj obľúbený televízny hrdina. Denníku Nový čas sa zdôveril s tým, že ho už pomerne dlhú dobu trápia dosť vážne komplikácie.

Takéto ťažkosti v tak nízkom veku?!

„Mal som pravidelný problém s kašľom. Naozaj už nejaké 2 – 3 roky som stále kašľal a každý doktor to dával za vinu astme. Nič mi nepomáhalo, potom som išiel na kompletné vyšetrenia, pretože som bol u viacerých doktorov a každý mi povedal niečo iné a to ma prestalo baviť,“ Oswald spomína, čo ho prinútili k tomu, aby sa nad liečbou zlej fyzickej kondície skutočne vážne zamyslel.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Po sérii vyšetrení si Oliver od lekárov vypočul zvesti, aké by nepotešili asi nikoho. „Vyšli mi také výsledky, že mám problém s histamínovou intoleranciou, čiastočnú astmu, žalúdočný reflux a ešte k tomu len na 30 % funkčný pankreas, čo sú zdravotné problémy hodné 40-ročného človeka,“ vyráža dych mladučký herec, ktorý musel od základov zmeniť celú životosprávu, aby jeho problémy nenarástli do neúnosných rozmerov.

oliver oswald

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Oswaldphotoss