Jessica Beniquez pred svojimi 20. narodeninami vážila neuveriteľných 145 kíl, no nabrala silu a nadbytočnú váhu začala zhadzovať. Po úspešnom schudnutí však prišla rana!

Mladá Floriďanka si priznala svoju pažravosť a lenivosť vymenila za odhodlanie schudnúť. Od roku 2016 sa jej podarilo váhu znížiť zo 145 kíl na približne 77, a to vďaka dvom veciam.

Jessica dala zbohom ochuteným sladkým vodám, lahôdkam plných cukru a polotovarom. Ako náhradu do jedálnička doplnila dovtedy zanedbávanú zeleninu, no hlavne domácu stravu. A, samozrejme, vysedávanie na gauči sa stalo taktiež minulosťou. Bojovníčka s nadváhou začínala dlhými prechádzkami, neskôr sa nechala viesť videami na internete a dnes trávi aktívnym pohybom 1 – 2 hodiny denne.

Krátko potom, čo Jessicine krivky nabrali vytúžené tvary, si v podpazuší nahmatala hrčku. ,,Povedali mi, že to bol len zápal a to ma upokojilo, no potom mi povedali, že je to rakovina, a to bol úplne iný chaos,” mladá žena sa pred dvomi rokmi zverila portálu Fox4now.com.

Rakovina sa v jej tele rozšírila a musela podstúpiť chemoterapiu, žiaľ, aj kvôli liečbe musela zvádzať ďalší boj, a to s peniazmi. Tak odštartovala predaj oblečenia. ,,Chcem byť taká, že – Schudla som 77 kíl a nakopala som rakovinu do zadku!” brunetka si želala v roku 2019 a dnes môže povedať, že sa jej prianie naplnilo. 

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: fox4now.com | Foto: Instagram/getfitwjessica