Atraktívna Twiinska momentálne prežíva veľmi vydarené obdobie, kedy do toho po pár nevydarených známostiach znovu “praštila”, a to rovno so svetoznámym fešákom. Oficiálny profil Danielky Nízlovej je tak v poslednom období doslova zahltený vášnivými snímkami, ktoré sú jasným dôkazom speváčkinej zamilovanosti.

Hoci má brunetka za sebou niekoľko vzťahov, tentokrát to vyzerá medzi hrdličkami naozaj vážne. Daniela Nízlová a futbalista Stano Lobotka si totiž naplno užívajú vzájomnú náklonnosť a o romantické chvíľky sa neváhajú pravidelne podeliť s verejnosťou, pričom na takéto snímky doposiaľ fanúšikovia krásnej umelkyne zvyknutí neboli.

Twiins

Dvojica spolu randí ešte len pár mesiacov, no i za tak krátku dobu toho postíhala pomerne dosť – okrem spoločných dovoleniek v zahraničí už došlo aj k oficiálnemu zoznámeniu s rodičmi, takže zdá sa, že je všetko na najlepšej ceste.

Jedna zo slávnych dvojičiek Nízlových smerom na drahú polovičku vyznaniami vôbec nešetrí a čoraz častejšie zverejňuje zaláskované zábery dokazujúce jej obrovské šťastie. V týchto dňoch si prominentný párik užíva festivalovú atmosféru na populárnej slovenskej akcii s názvom Pohoda, kde sa od seba taktiež nevie odtrhnúť. Pozrite, ako to Daniele a Stanovi spolu pristane!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Daniela Nízlová

Zdroj/Foto: Instagram/danielatwiins