Hoci každý vidí, že medzi Radom Dulinom a jeho vernou parťáčkou Kristínou Dali to poriadne iskrí, obidvaja hlavní aktéri akékoľvek dohady o intímnom zblížení stále zaryto popierajú. Posledné dni pobytu na Farme ale prinášajú korenistý zvrat v podobe divokých radovánok pod perinkou, zavŕšených pohľadom na nahé rozvášnené telá!

Pravidelné objatia, bozky, dotyky na citlivých partiách – to všetko si Kika s Radom vzájomne doprajú na dennom poriadku. Napriek tomu, že v sluhovni sa spacáky niekoľkokrát veselo natriasali, k skutočnému aktu doposiaľ údajne nedošlo.

Rado Kika Farma

Zdatného východniara totiž doma verne čaká snúbenica, ktorá 6-ročný vzťah so záletníkom ešte stále úplne nezatratila. Po zhliadnutí špeciálneho materiálu zachyteného kamerami len tesne pred ukončením súťaže si ale možno aj ona dvakrát premyslí, komu dáva druhú šancu.

Odvážne hrdličky boli pristihnuté počas búrlivej noci, kedy vedľa seba v chyži farmára týždňa spali úplne nahí a podľa vzdychania 38-ročného východniara sa môžu diváci ľahko dovtípiť, čo sa v posteli udialo. Domnienky napokon potvrdí aj samotný Radovan, ktorý na kameru prizná, že sa s modelkou i so statkom túžil rozlúčiť tým najvrúcnejším spôsobom.

Rado Dulin Farma

,,Krásna noc. Užil som si ju brutálne. Fakt… Vedľa osoby, ktorú som spoznal, tak sme to aj zavŕšili tým, že sme sa rozlúčili, že sme tam mohli spať vedľa seba. Bez spacákov, bez smradu, bez všetkého, len tak… Úplne pre mňa top,” rozplýval sa veľký favorit na výhru. Intímnu scénku si diváci budú môcť pozrieť v televíznom prenose o niekoľko dní.

Inkriminujúce zábery dvojice nájdete —TU— 

Rado Kristi Farma

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/Farma.markiza, YouTube