Vanessa Šarköziová sa v šoubiznise pohybuje odmalička, a to vďaka úspešným rodičom – hudobníkom zo skupiny Cigánski diabli. Už ako dievčatko ohurovala všetkých nielen svojím talentom, ale aj vizážou, ktorej neodmysliteľnou súčasťou boli dlhánske vlasy. Tým je po rokoch koniec!

Slávna slovenská hudobníčka čoskoro oslávi 22. narodeniny. Pri tejto príležitosti sa Vanessa Šarköziová rozhodla, že samú seba obdaruje netradičným darčekom. Kráska sa rozlúčila so svojou ikonickou hrivou, čo ju stálo poriadnu dávku odvahy.

,,Priznávam, že som mala pred samotným strihom väčší stres ako pred maturitou. Ale som šťastnaaa zo zmeny a aj z toho, že moje vlasy poslúžia niekomu, kto ich potrebuje viac,“ napísala na Instagram Vanesska k záberu, ktorým rozhodne šokovala všetkých fanúšikov. A hoci si na nový účes zrejme bude musieť nejaký čas zvykať, s kratšími három vyzerá skutočne štýlovo!

Po uverejnení príspevku mnohých zaujímalo, či je vôbec možné odfarbené vlasy, ako mala dcéra Silvie a Ernesta Šarköziovcov, odovzdať ďalej. ,,Na stránke majú napísané, že sa nesmú darovať farbené vlasy natmavo, ale odfarbené a farbené nasvetlo by mali byť ok,“ vysvetlila speváčka dúfajúc, že jej pramene niekomu pomôžu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Vanessa Šarköziová

Takto Vanessa  Šarköziová prišla o vlasy

 

Zdroj/Foto: Instagram/vanesssarkozi