Slovenský podnikateľ a politik Boris Kollár sa preslávil nielen bohatými pracovnými činnosťami, ale najmä mnohopočetným potomstvom, na aké sa väčšina národa ani zďaleka nechytá. Najznámejší multi otecko nezabúda ani na Deň svätého Valentína, čo však v jeho prípade vyvoláva úsmev na tvári. Pozrite sa, ako 10-násobný rodič slávi sviatok zamilovaných.

Zakladateľ a líder strany Sme rodina dokázal svoj ironický zmysel pre humor už pri stanovení samotného názvu tejto politickej organizácie. V jeho ponímaní pojem rodina predstavuje desať detí s deviatimi ženami, pričom nejeden Slovák je presvedčený o tom, že ani toto nemusí byť ešte konečné číslo.

boris kollar dcera
Politik Boris Kollár s dcérou Alexandrou

Boris si však z kritiky okolia ťažkú hlavu nikdy nerobil a naďalej sa snaží ľudí zabávať napríklad aj vtipnými videami. Najnovší počin slávneho pracháča sa stal v priebehu pár hodín najvirálnejším valentínskym príspevkom na našom internete. Kollár zdokumentoval nákup romantických perníkových sŕdc s nápisom “Si moja jediná” – no má to jeden vážny háčik. A aký? To sa dozviete v priloženom videu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Facebook/Boris Kollár | Foto: Facebook/Boris Kollár, streamable.com