Vianoce sú dávno v zabudnutí a reklamný trh má pre nás pripravený ďalší sviatok- Valentín, deň zamilovaných. Ten však okrem peňaženiek útočí aj na naše srdcia. Zadané dámy trávia hodiny či dni vyberaním vhodného darčeka pre svoju polovičku a tie nezadané sa okrem utápania v žiali a čokoláde vrhajú na Tinder či iné príležitosti na zoznamovanie.

Byť single, najmä počas Valentína, však so sebou prináša množstvo výhod. Nasledujúce dôvody vás presvedčia o tom, že namiesto smútenia by ste mali ísť radšej oslavovať! :)

Žiadne očakávanie = žiadne sklamanie

Ruku na srdce, baby, koľkokrát ste už na Valentína zostali sklamané, lebo večer proste nedopadol podľa predstáv? Strávili ste hodiny prípravami, a nič z toho? Keď ste single, takéto veci riešiť nemusíte. Najpravdepodobnejšie skončíte na gauči s obľúbeným filmom v hrubých ponožkách a s čokoládou v ruke.

Peňaženka neutrpí šok

Poznáte to. Keď ste vo vzťahu s niekým, na kom vám skutočne záleží, ste ochotné minúť na valentínsky darček celý majetok. Po zvyšok mesiaca ale žijete na „wifonkách“ a neviete sa dočkať ďalšej výplaty. Ako slobodné si ale tieto peniažky môžete ušetriť, poprípade minúť na cestovanie alebo na čokoľvek iné, po čom vaše srdce túži.

Skrášľujúci deň

Keďže máte dostatok voľného času, môžete ho tráviť rôznymi procedúrami. Je už na vás, či to bude návšteva kaderníka, kozmetičky či nákupného centra. Doprajte si to, čo vám dodá sebavedomie a neľutujte investované peniaze. Vy si to zaslúžite! :)

Babská jazda

Namiesto romantického túlenia s osobou opačného pohlavia môžete tento deň stráviť s najlepšími kamoškami. Či už to bude návšteva kina, baru či diskotéky, poriadna zábava je zaručená. A ktovie, možno práve na takejto dámskej jazde stretnete Pána dokonalého. :)

Foto: GettyImages, Giphy