Herečka Petra Vajdová (32) si momentálne prechádza náročným životným obdobím potom, čo sa prevalil škandál o jej jazde pod vplyvom alkoholu. Na povrch vychádzajú stále nové skutočnosti a najnovšie sa rozhodol poskytnúť súkromné informácie aj Petrin tanečný partner z Let´s Dance, Fabio Bellucci.

Na obľúbenú herečku sa momentálne škandály valia ako lavína. Potom, čo jej policajti namerali až 2,4 promile v krvi, sa prevalil aj šokujúci dôvod, pre ktorý mala Petra konať takto unáhlene: neopätovaná láska k ženatému kolegovi z divadla. Herečka zároveň musí čeliť aj vážnemu rakovinovému ochoreniu svojho otca, ktoré jej na nálade určite nepridáva. Momentálne nemá byť hviezda Búrlivého vína v najlepšom psychickom stave a má sa nachádzať u rodičov.

Petra sa mala údajne navyše v deň nešťastného incidentu aj strašne pohádať so svojím tanečným partnerom Fabiom Belluccim (29). Taliansky tanečník sa teraz rozhodol Novému Času prezradiť, čo sa v osudný deň vlastne stalo. Fabio však prekvapivo všetko poprel so slovami, že k žiadnej hádke ani podobnému incidentu nedošlo. Podľa Bellucciho si s Petrou odtancovali svoju hodinku a pol a potom sa mala herečka pobrať domov. Vajdová mala byť v tom čase ešte úplne v poriadku a Talian si nič zvláštne nevšimol: “Ako tanečníčka je výborná. Bol som prekvapený, lebo vždy bola stopercent pripravená, zodpovedná,” dodáva prekvapený Fabio, ktorý sa mal o celej kauze dozvedieť až z médií.

Otázne tak ostáva, čo herečku vykoľajilo natoľko, že sa stihla za krátku chvíľu opiť do štádia, v ktorom ju následne zastavila polícia. Za Petru sa však postavilo aj SND, ktoré sa o Vajdovej jazde v opitosti vyjadrilo ako o chvíľkovej slabosti. Rovnako aj Markíza neláme nad herečkou palicu so slovami, že Petra si zaslúži druhú šancu.

Bude nakoniec Petra účinkovať v Let´s Dance?

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram, Facebook