So slovenskou herečkou Petrou Vajdovou sa osud nemaznal, no mnohé problémy si spôsobila predovšetkým svojou závislosťou na alkohole. Po turbulentnom období plnom škandálov sa brunetka v plnej forme znovu vracia na scénu, za čo vďačí najmä jednému šikovnému mužovi zo šoubiznisu.

Čerstvá mamina 7-mesačného syna Martinka toho za uplynulý rok stihla skutočne dosť. Po bleskurýchlom tajnom sobáši s bývalým českým kamionistom Martinom, prišlo na rad prvé tehotenstvo, radostne zavŕšené narodením zdravého dieťatka.

Petra Vajdová manžel

Hoci to spočiatku vyzeralo, že párik úspešne zvíťazil nad démonom zvanom závislosť, na jeseň minulého roka zažila Petra nemilý šok, keď jej manžel dostal z práce vyhadzov kvôli nehode spôsobenej pod vplyvom alkoholu. Napriek tomu na svojho muža stále dopustiť nedá a pri každej možnej príležitosti vyzdvihuje jeho najlepšie vlastnosti.

,,Ja som veľmi šťastná v mojom manželstve. Stretla som človeka, ktorý je nielen mojím manželom, je mojím priateľom, je úžasným otcom, všetko sa naučil a keď mám predstavenie alebo náhodou veľa roboty, celý deň sa postará o neho, uspí ho, okúpe ho. Všetko sa naučil a vie s ním,” Vajdová prezradila v relácii Dámsky klub na RTVS, kde pred moderátorkou Soňou Müllerovou otvorene porozprávala aj o skorom návrate na obrazovky.

herečka Petra Vajdová

Bývalá seriálová hviezda sa nielenže znovu objavuje na divadelných doskách, ale tiež sa stáva súčasťou televízneho vysielania či filmových kastingov. Za podanie pomocnej ruky ďakuje uznávanému režisérovi Petrovi Núñezovi, pretože to bol práve on, kto v nej stále videl obrovský potenciál a prizval ju ako novú patrónku do programu s názvom Zem spieva.

„On neuveriteľne očistil moje meno a my sme mu s mojou rodinou nesmierne vďační. Pozerám Zem spieva, je to pre mňa najkrajší projekt, ktorý beží, on je neskutočný človek a ja mu strašne ďakujem, že očistil moje meno a dal mi príležitosť,” herečka s nadšením ospevuje radosť z toho, že sa po problematickej životnej etape zásluhou známeho producenta znovu teší z viacerých pracovných ponúk.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Petra Vajdová herečka

Zdroj: RTVS Dámsky klub | Foto: Facebook/Petra Vajdová, Martin Hrnčiřík