Obľúbená herečka Petra Vajdová momentálne prežíva najkrajšie obdobie. Po boku českého manžela Martina a ich spoločného synčeka sa jej celý život obrátil naruby v pozitívnom zmysle. Hoci sa tmavovláska dlhé mesiace držala v ústraní, nedávno konečne odhalila bližšie informácie zo súkromia.

Neter populárneho umelca Jozefa Vajdu je späť! Po prekvapivých škandáloch, kedy niekdajšia seriálová hviezda kvôli problémom s alkoholom musela opustiť divadlo i televízne obrazovky, dochádza k veľmi príjemným zvratom.

Petra Vajdová

Petre sa v priebehu jediného roka zmenil život na nepoznanie a za najväčšie šťastie paradoxne vďačí protialkoholickému liečeniu. Práve tam kráska spoznala pravú lásku a do roka sa z nej stala mamina malého Martinka. A hoci má už chlapček približne tri mesiace, herečka doteraz žiadne verejné vyhlásenia nepodávala.

Po nedávnych správach o návrate Petry Vajdovej do práce však prichádza otvorený rozhovor, kedy sa brunetka s fanúšikmi podelila o prvé dojmy z výchovy dieťatka. ,,Ja ešte vôbec neviem, aké je to byť manželkou a matkou poriadne, lebo zatiaľ je to iba rok. Zatiaľ si to veľmi užívame a učíme sa,“ prezradila s úsmevom na perách.

petra vajdová

Známa umelkyňa zároveň nešetrí chválou nielen na synčeka, ale i na drahú polovičku. „Oni sa spolu rozprávajú, on mu spieva, tancuje a robí mu program.“ Vajdová tvrdí, že Martin Hrnčiřík je ukážkový otec, ktorý sa o rodinu príkladne stará a dokáže ju zabezpečiť po každej stránke.

V očiach sa jej pritom zračí obrovské šťastie z dvoch „chlapov“, vďaka ktorým konečne nachádza dlho hľadaný pokoj v duši. ,,Martinko je náš najväčší poklad, a to pre celú rodinu. Je to vytúžené dieťa,“ Petra uzavrela s neskrývaným dojatím.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Tvnoviny.sk | Foto: Facebook/Búrlivé víno, Martin Hrnčiřík