Nejeden skalný obdivovateľ herečky Petry Vajdovej neveriacky krútil hlavou po prevalení nepríjemných správ o tom, že jej český manžel Martin Hrnčiřík po dlhšom období abstinencie znovu podľahol alkoholu. Profesionálny šofér totiž počas pracovnej doby spôsobil nehodu, pričom v krvi mu bolo namerané viac ako jedno promile. Následky na seba nenechali dlho čakať a domácnosť známej brunetky sa ocitá vo vážnych problémoch.

Ešte pár týždňov dozadu Vajdová nadšene rozdávala úsmevy na všetky strany a na adresu milujúceho manžela nešetrila slovami chvály. Čerstvej mamine malého synčeka Martinka sa totiž v priebehu jediného roka podarilo postaviť sa na nohy po tom, ako musela absolvovať protialkoholické liečenie v českom Kroměříži, kde spoznala svoju osudovú lásku.

Petra Vajdová

Tisíce priaznivcov držali Petre palce a zo srdca si priali, aby po boku vyvoleného muža a ich spoločného dieťatka našla vytúžené šťastie. Pokojné hladiny ale nedávno rozvíril mimoriadne smutný incident, kedy kamionista v práci nabúral služobné auto a následne mu v krvi boli zistené značné stopy po alkohole.

Alkohol za volantom si vyžiadal krutú daň

Podľa informácií Nového času sa známy Čech dočkal prvého trestu a to vyhadzovu z práce. Hrnčiřík si údajne musel vypratať auto a rozlúčiť sa s jediným zdrojom príjmu, vďaka ktorému si rodičia mohli užívať idylickú harmóniu bez obáv o finančné zabezpečenie.

Hoci si herečka po pár mesiacoch na materskej dovolenke občasne odskočí do televízie, jej zárobky určite nedosahujú hodnoty, z akých by mohla spokojne vyžiť mladá rodina obývajúca luxusný prenajatý dom. A čo je ešte omnoho horšie, abstinujúcemu alkoholikovi hrozí za otrasné vyčíňanie až päť rokov za mrežami, čo by už zrejme Vajdovú úplne zlomilo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Petra Vajdová

Zdroj: Cas.sk |Foto: Instagram/alena.schulczova_makeup.hair, Facebook/Martin Hrnčiřík