Počas víkendu zavládol na Slovensku opäť ošiaľ menom Zrodila sa hviezda. Postarala sa o to TV Markíza, ktorá v sobotu večer vôbec po prvýkrát priniesla romantickú drámu na naše obrazovky. Vedeli ste ale, že pôvodne sa mali v hlavných postavách predstaviť úplne iní herci?

Snímka A Star Is Born, v preklade Zrodila sa hviezda, žala pred dvomi rokmi ako novinka obrovský úspech. Milióny nadšených fanúšikov či množstvo prestížnych ocenení sú dôkazom, že Bradley Cooper  môže byť so svojou režisérskou prvotinou nadmieru spokojný.

S odstupom času známemu fešákovi určite sem-tam beží hlavou, či by sa filmu dostali rovnaké ovácie aj v prípade, keby hlavné postavy nezískal on a jeho kolegyňa Lady Gaga. Ak by v čase príprav totiž speváčka Beyoncé neotehotnela, s najväčšou pravdepodobnosťou by sa úlohy Ally zhostila ona, pričom ešte pred jej výberom boli horúcimi kandidátkami Jennifer Lopez, Selena Gomez, Kesha, Shakira, Demi Lovato či Rihanna.

Čo sa týka mužskej hlavnej roly Jacksona Mainea, pri krachujúcej hudobnej hviezde sa podľa dostupných informácií uvažovalo aj o nemenej populárnych ženských idoloch – Leonardovi DiCapriovi alebo Willovi Smithovi. Ani jeden z nich však zrejme tvorcov napokon nepresvedčil tak ako Bradley.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: csfd.cz | Foto: wallpapercave.com, Twitter, Instagram/beyonce