Známa moderátorka Miriam Kalisová momentálne prežíva veľmi vydarené obdobie. Okrem faktu, že po stroskotaných vzťahoch konečne žiari po boku úspešného priateľa Michala Menkynu, chváli sa skvelými správami aj z inej oblasti – zamilovaná plavovláska má veľkú životnú novinku!

Usmievavú slobodnú maminu poznajú najmä diváci televízie Markíza, kde sa za dlhé roky svojho pôsobenia stala súčasťou viacerých relácií, ako napríklad Reflex či Nočné Televízne noviny.

miriam kalisová markíza

34-ročná moderátorka strávila posledné roky hlavne pred kamerami, no ako nedávno sama priznala, v kútiku duše túžila okúsiť aj iný druh práce. Kalisová dlhodobo obdivovala hlásateľov z éteru rádií a pri predstavách o vysnívanej práci možno ani sama netušila, že sa jej jedného dňa toto prianie podarí naplniť.

Miriam prijala lukratívnu ponuku

Kráska sa najnovšie pochválila novým pracovným miestom, keďže doplnila kolektív zamestnancov rádia “Jemné”. Miriam budú môcť diváci počúvať v rámci relácie s názvom “O živote”, kde bude s pozvanými hosťami preberať rôzne témy.

,,Mám z toho veľkú radosť, pretože som si vždy chcela vyskúšať prácu v rádiu a rádiových speakerov som celý život z diaľky obdivovala. Tak verím, že to celé bude pre vás počúvateľné a bude sa vám moja relácia “O živote” páčiť. Aj po 13-tich rokoch pred kamerou, tento raz za mikrofónom. Každý nový projekt má môj rešpekt, takže s pokorou do éteru,” moderátorka neskrývala obrovské nadšenie a vďačnosť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

miriam kalisová rádio

Zdroj|Foto: Instagram/miriam.kalisova