Speváčka Dara Rolins je často ponorená do práce, no je u nej zvykom, že každý rok rada vypne a zrelaxuje na milovanom indonéskom ostrove. Žiaľ, veľkej cestovateľke aktuálne do karát nehrá niekoľko aspektov, avšak úsmev nestráca. 

Inšpiratívna kráska sa tentokrát v zimnom období fanúšikom prihovorila z južnej Ázie, kde si vychutnáva teplé počasie a oddych. ,,Za normálnych okolností vám v januári posielam pozdravy z Bali. Bolo to tak pravidelne dobrých 7 rokov, odlietali sme väčšinou po Silvestri a vždy najmenej na mesiac. Posledné roky je všetko inak. Primárne kvôli pandémii, ale aj kvôli škole sa nám už nedarí odletieť ani na tak dlho a ani na Bali, nezmyselné pravidlá, dlhá karanténa…),“ rozpísala sa na Instagrame obľúbená Dara Rolins.

,,Nevadí, verím, že sa podmienky opäť zmenia a tento rok konečne Bali navštívim, máme tam totiž aj nejaké pracovné plány. Aktuálne vás pozdravujem z miesta, ktoré som navštívila úplne po prvýkrát v živote. Maledivy. Výstižnejšie by ovšem boli Velkedivy, myslím. Je to totiž dychberúce,“ rozplýva sa z exotickej dovolenkovej destinácie atraktívna blondínka. A hoci je to interpretkina premiéra, jej kamarátka, niekdajšia tenistka Dominika Cibulková, toto miesto zbožňuje.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Zo všetkých moje najobľúbenejšie. Konečne si navštívila! Užívaj, drahá!“ raduje sa s priateľkou v komentároch podnikateľka, ktorá si aktuálne aj s rodinkou vychutnáva Miami.

Foto/Zdroj: Instagram/dararolins_vermi/domicibulkova