Diváci pri obrazovkách síce sledujú v nedeľu večer dokonalé zábery z nablýskanej sály, avšak príprava programu Tvoja tvár znie povedome si vyžaduje obrovské množstvo úsilia. Na poslednej skúške pred oficiálnym prenosom dokonca došlo ku kurióznej situácii, kedy jedna z kulís pristála priamo na hlave účinkujúceho.

Komik Fero Joke sa zaradil medzi najobľúbenejšie postavy v rámci prebiehajúcej série imitačnej markizáckej šou. V aktuálnom kole schytal obrovskú výzvu, keď sa na chvíľu prevtelil do amerického interpreta Tria, čomu predchádzali poctivé prípravy.

Fero joke

Počas záverečných skúšok sa dokonca stalo, že si ho kulisári na okamih nevšimli, v dôsledku čoho došlo k vtipnej nehode. Jedna zo stien totiž mužovi vykĺzla z rúk a buchla Feriho Košarišťana priamo do hlavy.

Našťastie išlo o len kartónovú priečku a celá zákulisná záležitosť sa tak stala len humornou historkou. Na padajúcej stene sa najviac pobavil samotný hlavný aktér, ktorý mal napokon radosť z toho, že sa nečakanú zrážku s kulisou podarilo zachytiť na video.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Markiza.sk, Instagram/Tvojatvarzniepovedome