Zuzana Plačková má za sebou veľkolepú premiéru vlastnej reality šou Instaqueen, vďaka ktorej môžu jej kráľovský život sledovať nielen užívatelia Instagramu, ale aj diváci televízie Joj. Ako to už ale býva zvykom, okrem pozitívnych reakcií sa na modelku začala sypať vlna kritiky, a to najmä v súvislosti s jej výzorom. Podľa mnohých totiž vyzerá inak, ako zvykne seba samú prezentovať na sociálnych sieťach. V tejto súvislosti sa tak o slovo prihlásila i samotná Zuzana!

,,Pripadá mi tučnejšia a vôbec nie je taká pekná ako na Instagrame… Filtre robia svoje,” alebo ,,naschvál som to prepla a chvíľu pozerala, ale čistá katastrofa, veď ona vôbec neni taká, ako sa prezentuje na insta a fotkách. Tam sa urobí krásne štíhla a vyretušovaná, ale skutočnosť je veľmi rozdielna,” znie ukážka z viac ako tisícky odkazov, ktoré na facebookovej stránke televízie Joj zanechali diváci pilotnej časti šou Instaqueen.

Zuzana v Instaqueen

Množstvo reakcií, samozrejme, obdržala aj hlavná aktérka Zuzana Plačková, ktorá sa za tie pozitívne prostredníctvom videa fanúšikom veľmi pekne poďakovala. K negatívnym, smerujúcim k jej údajne odlišnému vzhľadu, však tiež mala čo povedať. ,,Moji zlatí, kedy ja som vyzerala v telke dobre? Ja som v telke nevyzerala fakt nikdy dobre, takže to úplne ani riešiť nebudem. Lebo v tej telke proste ja vyzerám vždycky jak pi*a,” ozrejmila priaznivcom najznámejšia slovenská influencerka, pričom pre istotu upozornila na to, že dané video točila bez filtra.

Zuzana Plačková

,,Nie vždy používam filtre a vás je ko*ot po tom, či ich používam, pretože Instagram je virutálna realita, moji zlatí. Takže si nemýľte skutočnosť s realitou, ktorá je na Instagrame, hej?” podráždená Plačková sa snažila prehovoriť ľuďom do duše.

Na záver známa kráska ešte dodala, že sa šou Instaqueen vyrábala približne polroka dozadu, kedy ešte nemala za sebou zákrok na spodnej časti tvári. Jej niekdajšia dvojitá brada tak môže byť dôvodom, prečo sa niektorým ľuďom zdala byť Zuzana na obraze plnšia. Ak by ste chceli prostorekú modelku vidieť v skutočnosti a zistiť, ako sama povedala, či vyzerá aj v realite tak na pi*u ako v telke, môžete si ju prísť obzrieť osobne do jej vychýrenej ružovej cukrárničky.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Reakcia Zuzany Plačkovej na kritiku jej vizáže v Instaqueen

 Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova