Na včerajší finálový večer šou Československo má talent sme čakali niekoľko týždňov. Mnohí diváci za víťazku tipovali opernú divu Ruženku Kováčovú, ktorá sa však napokon teší len z tretieho miesta. Speváčka ale v TV JOJ nepovedala posledné slovo!

Niekde jej boh vzal, inde dal. Nevidiaca Ruženka Kováčová ohúrila na kástingu porotcov Českoslovenko má talent natoľko, že si od Diany Mórovej vyslúžila zlatý buzzer, čím získala vstupenku priamo do finále. Včera večer sa tak ocitla po boku tých najlepších z celého ročníka súťaže.

Ruzenka Kovacova

Hoci si diváci mysleli, že speváčke zlato v hrdle v kombinácii so smutným príbehom zabezpečí prvé miesto, sms hlasovanie ukázalo niečo iné a Ruženke tak musela postačiť len bronzová priečka. To však nič nemení na tom, že si doposiaľ neznáma žena otvorila brány do sveta šoubiznisu a pritiahla k sebe množstvo lukratívnych ponúk. Napríklad už budúci týždeň uvidíme Ruženku v relácii V siedmom nebi.

“Priatelia, som na finále ČSMT 2018. Prišiel som sem podporiť nevidiacu speváčku Ruženku, úžasné skromné dievča s famóznym hlasom. Prežila v živote veľa príkorí a dnešok môže byť pre ňu satisfakciou. O týždeň bude mojim hosťom V SIEDMOM NEBI a vôbec by mi nevadilo, ak by som ju privítal ako víťazku Talentu,” napísal ešte pred konečným talentovým verdiktom na svoj Facebook Vilo Rozboril, čím zároveň vyzradil, že už budúcu nedeľu sa v obľúbenom projekte stretneme práve s Ruženkou Kováčovou. Tešíme sa! :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Ruzenka Kovacova Zdroj: TV JOJ, Facebook/Vilo Rozboril | Foto: Facebook/Vilo Rozboril, Instagram/tvjoj

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.