Keď sa stretnú dve spriaznené duše, absolútne presvedčené o pravosti čistej a hlbokej vzájomnej lásky, prirodzene si prajú spoločne vstúpiť do zväzku manželského. Sen o princovi na bielom koni sa pred rokmi naplnil aj Kanaďanke menom Vanessa Lanktree, ktorá si nádherné biele šaty na seba nedávno navliekla už po šiestykrát. 

29-ročná tmavovláska si pred piatimi rokmi vzala muža, ktorého poznala ešte od študentských čias. Dvojica sa do seba bezhlavo zamilovala a postupom času sa z milencov a najlepších priateľov stali šťastne zosobášení manželia.

Vanessa a Eric si však harmonickú rodinnú idylku dlho neužili, nakoľko i napriek úprimným citom im život v dobrom aj v zlom nebol dopriaty. Vtedy ešte len 25-ročný partner krásnej dievčiny tragicky zahynul počas nehody na motorke, ktorá náhle preťala dvojročné manželstvo. V tej chvíli sa zúfalej neveste zbúrali všetky ideály ako domček z karát.

Strata milovaného partnera je niečo, s čím sa vyrovnať nedá – človek sa len postupom času musí s bolestivými ranami na duši naučiť kráčať ďalej. Smútiacej vdove sa po dlhom období zármutku dokonca podarilo nájsť si ďalšieho priateľa, ktorému vôbec neprekáža kanaďankina zvláštna tradícia.

Vanessa si totiž zaumienila, že každé septembrové výročie svadby so zosnulým Ericom si bude pripomínať tým, že si pred objektívom zapózuje v ikonickej róbe, ktorá ju zdobila počas najkrajšieho dňa. Vždy sa tak začiatkom jesenných mesiacov ukáže v tej istej podobe, v akej kedysi stála pred oltárom po boku muža, ktorého smrť ju hlboko zasiahla.

Šikovná fotografka už päť rokov fotí samú seba v rovnakých šatách, v akých svojmu vyvolenému kedysi s radosťou vyslovila ÁNO, čiže nádherný odev mala navlečený dovedna šesťkrát. Vanessa sa o silný príbeh delí i prostredníctom Instagramu, kde je pravidelne zahrňovaná slovami podpory a obdivu. V tomto prípade sa dá jednoznačne hovoriť o láske až za hrob!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cbc.ca | Foto: Instagram/vanessalanktree