,,Takto vyzerá nová SuperStar,” zahlásil do kamery 16-ročný Ján, ktorý však porotu, najmä ženské osadenstvo, a divákov zaujal viac než spevom svojím prepracovaným make-upom. Obrovskou vášňou mladého Bratislavčana sú totiž šminky a všetko, čo súvisí s vizážou.

V predposlednej kástingovej časti SuperStar, ktorú v nedeľu večer odvysielala televízia Markíza, sa Slovensku a Česku predstavil aj poriadne výrazný zjav v podobe dokonale nalíčeného Jána Horvátha. ,,Pre mňa je make-up forma umenia, ktorú prezentujem na sebe a ja som vlastne autor tohto všetkého,” prezradil o sebe študent kozmetických služieb.

Svojím spevom však 16-ročný Janko prísediacu porotu veľmi neočaril, Monika Bagárová mu ale aspoň zložila poklonu za make-up. ,,Strašne sa mi páči tvoj make-up a myslím, že ako vizážista budeš a možno už si úspešný,” k Bratislavčanovi sa prihovorila česká kráska. ,,Poradila by som ti. Zostaň pri tom make-upe, vyzerá to fakt super, ale nespievaj,” doplnila, za čo smutný mladík poďakoval a sklamane odišiel.

My sme následne nazreli na SuperStaristov Instagram a podobne ako Monika si myslíme, že má naozaj talent a líči veľmi pekne. Takže z verdiktu poroty Janko smutný rozhodne byť nemusí, nakoľko ho určite čaká sľubná kariéra práve v beauty svete.

Jankove make-up premeny

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Instagram/jan_horvath.jr