Dramaturg a scenárista Boris Pršo (34) sa nachádza vo vážnom stave v nemocnici po tom, čo počas generálky Let´s Dance skolaboval priamo medzi kolegami. V jeho stave opäť nastal zvrat a lekári boli nútení pristúpiť k obávanému zákroku!

Boris Pršo musel byť po krvácaní do mozgu, ktoré ho zasiahlo priamo počas generálky Let´s Dance, okamžite hospitalizovaný v bratislavskej nemocnici. Lekári potvrdili diagnózu, za ktorou má byť Borisov vysoký krvný tlak v kombinácii so šialeným pracovným tempom. Keď sa mladý markizák ocitol v kóme, všetci sa obávali najhoršieho. Ani po prebratí však neprichádzali veľmi pozitívne správy a lekári skloňovali slová ako ochrnutie na pol tela.

Momentálne sa jeho stav opäť zvrtol a lekári museli pristúpiť k tomu, čoho sa obávali už v minulosti. Konzílium lekárov v Antolskej nemocnici už totiž pred časom uvažovalo o možnej nevyhnutnej operácií. Ich obavy sa teraz naplnili a Borisa museli previezť na Kramáre: “Bola mu zavedená drenáž, aby rýchlejšie odtekala krv. Je šanca, že sa jeho stav bude čoraz viac zlepšovať,” uviedol zdroj pre Nový Čas. Jeho stav je nateraz stabilizovaný, pričom môžeme len dúfať, že slová lekárov o zlepšení sa naplnia a Borisov stav sa čoskoro zlepší.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk