Rok 2017 je pre svetový šoubiznis vskutku plodným obdobím, nakoľko mnoho dvojíc oznamuje krásne správy. Lenže každá minca má dve strany a medzi celebritami sú aj také páry, ktoré prežívajú nemenej príjemné časy. V súčasnej dobe to platí aj pre známu modelku, ktorá je po troch rokoch opäť slobodná.

Do sveta sa dostala vskutku prekvapujúca správa, ktorá hovorí o ďalšom vzťahovom umieráčiku. Nielen fešný herec Taylor Lautner, Robert Pattinson alebo známa speváčka Fergie sa v súčasnosti môžu popýšiť statusom „single“, ale podľa najnovších informácií sa k týmto „vyvoleným“ pridala aj svetoznáma a ešte stále žiadaná supermodelka Heidi Klum.

Rodená Nemka, ktorá aj vo svojich 44.rokoch vyzerá neuveriteľne príťažlivo a pôsobí dojmom, že zastavila čas, je po troch rokoch opäť slobodná. Po rozvode so spevákom Sealom, s ktorým si každoročne na svoje výročie obnovovali manželské sľuby pred zrakmi svojich najbližších, nezanevrela na randenie.

Najprv tvorila pár so svojim bodyguardom, neskôr s kurátorom umenia Vitom Schnabelom. S týmto mladíkom bola vo vzťahu 3 roky, no ako sa zdá aj ich veľkej láske odzvonilo. Samotná supermodelka sa pre zahraničný magazín People vyjadrila, že je veľmi dôležité urobiť si čas, zastaviť sa a nad všetkým porozmýšľať. Zdroj z ich okolia zároveň prezradil, že posledné týždne boli pre nich veľmi náročné, nakoľko bývajú na opačných stranách krajiny a v súčasnej dobe sa Heidi naplno venuje svojim deťom. Je však možné, že ich rozchod nie je definitívny a po čase si k sebe opäť nájdu cestu.

Heidi & Vito

Zdroj: People.com | Foto: Instagram, YouTube