Skúšobná detská verzia populárnej imitačnej šou Tvoja tvár znie povedome, kde sa pred pár mesiacmi odprezentovali ratolesti slovenských celebrít, zožala veľký úspech. Práve z toho dôvodu sa televízia Markíza uchýlila k natočeniu celej série s neznámymi mladistvými interpretmi, avšak teraz nastáva prekvapivý obrat!

Na jar tohto roku sa modro-žltá stanica odhodlala k vytvoreniu pilotného projektu, kde sa ústrednými postavami na pódiu stali prevažne deti v školskom veku. A keďže sa diváci dožadovali toho, aby príležitosť dostali aj neznáme mladé talenty, ich prianie bolo napokon vyslyšané.

tvoja tvár znie povedome

Tvorcovia programu urobili všetko preto, aby sa sledovanosť šou Tvoja mini tvár znie povedome mohla vyšplhať do výšin. Detskú verziu zaradili do hlavného vysielacieho času na stredajšie večery, ktoré mali divákom polovicu týždňa pekne spríjemniť. Tento krok sa ale s túžobne očakávaným úspechom nestretol – šoubiznisová prezentácia nadaných hviezdičiek sa chýli ku koncu!

Očakávania sa nenaplnili

Podľa portálu Mediaboom sa skvele premyslený scenár rúca, keďže televízna novinka široké publikum podľa pôvodných predstáv osloviť nedokázala. Už prvý diel sa mal stať akýmsi prepadákom, keď dosiahol rating len okolo 5,5 %, pričom druhé kolo malo na sledovanosti bodovať ešte menej.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Televízia preto pristúpila k rozhodnutiu presunúť zábavnú šou na iný vysielací čas a zároveň touto sériou celé natáčanie nateraz uzavrieť. Plánované kolá sa do programu síce ešte dostanú, avšak vysielať sa bude po novom v sobotu o 16.05 hodine. V stredu večer budú ako náhrada ponúknuté ďalšie časti reality šou Utajený šéf.

mini tvár

Zdroj: Mediaboom.sk | Foto: Instagram/Tvojatvarzniepovedome