Tretia séria populárnej speváckej súťaže sa už naplno rozbehla a diváci sú každú nedeľu svedkami dychberúcich výkonov nádejných budúcich hviezd. Niektoré talenty však na pódu nie sú žiadnymi nováčikmi, pričom jeden z nich sa môže pochváliť blízkym príbuzenstvom s úspešnou slovenskou divou, ktorej kariéru taktiež odštartovala rovnaká súťaž.

V šiestom kole sa pred porotu postaví 26-ročný Šimon, ktorý je bratom slávnej herečky a speváčky v jednej osobe Barbory Švidraňovej. Pre červenovlásku šou The Voice znamenala veľmi veľa, keďže práve v prvej sérii to pod vedením Pepa Vojtka dotiahla až do semifinále. Mladý hudobník tak verí, že by sa mu mohlo podariť sestrin úspech napodobniť.

svidran

Sympatický gitarista a spevák má s vystupovaním bohaté skúsenosti, keďže je súčasťou hudobného zoskupenia Funkiez. A hoci kráska kvôli rodičovským povinnostiam brata do súťaže podporiť osobne neprišla, napriek tomu mu v The Voice veľmi drží palce. Či sa však Šimonovi Švidraňovi podarí postúpiť do ďalšieho kola, to sa dozvieme už v nasledujúcej epizóde markizáckej šou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

simon svidran

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Facebook/TheVoiceCeskoSlovensko, Instagram, Swibidie

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.