So začiatkom školského roka začala televízia Markíza vysielať v poradí už šiestu sériu Oteckov, ktorá opäť každý pracovný deň prináša nové zápletky. Súčasťou jednej z nich sa stal aj jeden z najznámejších súťažiach reality šou Farma – aká úloha mu prischla?

Pred dvomi rokmi sme mali možnosť na obrazovkách TV Markíza sledovať jubilejnú Farmu X, ktorá priniesla úplne iný koncept, než na aký sme boli dovtedy zvyknutí. Proti sebe sa postavili celebrity a obyčajní ľudia, pričom z druhej skupiny pochádza fešák, ktorý si nedávno zahral v seriáli Oteckovia.

Reč je o modelovi a držiteľovi titulu najkrajšie telo planéty roku 2017, kedy v súťaži Mister Supranational získal aj celkovo štvrté miesto. A práve sympatický svalovec Michal Gajdošech sa objavil na pľaci obľúbeného projektu, v ktorom po boku herečiek Kristíny Vaculík a Dominiky Kavaschovej okupoval fitko.

Nakoľko je Dominikina postava Sisy známou milovníčkou pekných mužov, z Michala a jeho cvičiaceho parťáka nebude vedieť spustiť oči. Okrem toho to podľa krátkej ukážky vyzerá tak, že bláznivú brunetku hora svalov nakopne k tomu, aby začala posilňovňu navštevovať pravidelnejšie. Viac už ale uvidíme dnes podvečer na Markíze.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Instagram/migajdo, YouTube