Matúš Kolárovský si svojím jedinečným zovňajškom získal tisíce dievčat, ktoré z neho ostali hotové ešte viac, keď zistili, že exotický fešák vie aj pekne spievať. A keď si fanúšičky vypočujú Yaelovu novinku, budú doňho až po uši!

Yael, ako znie pseudonym mladého umelca, má v 21 rokoch rozbehnutú slušnú kariéru. Otecko dcérky Veroniky Nízlovej nespí na vavrínoch a verejnosti predstavuje jednu novú skladbu za druhou. Tentokrát zanôtil na romantickú nôtu, pri čom si pomohol piesňou Solo De Mi od portorikánského speváka Bad Bunnyho. Od neho už prerobil do slovenskej verzie aj hit Dakiti (Vďaka Ti).

kolarovsky

K nádhernému emotívnemu vyznaniu s názvom Ty a Ja vznikol i vizuál, v ktorom si zahrala jedna z najznámejších exfarmárok Lucia Almaksus. „Keď som počula Matúšovu pesničku, tak som dlho nemusela rozmýšľať. Celý ten koncept, ako to chceli spraviť, je úplne môj štýl, takže nebolo o čom. Baby, táto pesnička vás roztopí,“ odkazuje influencerka Lula, ktorá si s Yaelom v klipe vymieňa nežné pohľady a dotyky.

Režisérske spracovanie videoklipu mal na starosti Martin Mika, ktorý ho celý zabalil do čierno bieleho šatu a zvolil cestu jednozáberovky.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: TS, Instagram/matuskolarovsky