Mamička z Anglicka zažila naozaj poriadny šok v momente, ako nahliadla do telefónu svojej 13-ročnej dcéry. Keď brala mobil do ruky ani len netušila, aké zvrátenosti tam nájde. 

Mladá teenagerka sa svojim rodičom javila ako slušná a vychovaná mladá dáma. Jej mama sa len náhodou pozrela na jej mobilný telefón, no to, čo videla, jej takmer privodilo infarkt. Jej malé dievčatko viedlo v tej dobe už veľmi pestrý milostný život, a to dokonca so 7. mužmi! Do telefónu si zapisovala všetko- počet pohlavných stykov, vek, mená milencov a matka dokonca našla fotografie, ktoré zachytávali školáčku “priamo pri tom”. Jej najstarší milenec mal 27 rokov a čo bolo najhoršie, bol zasnúbený so ženou, čo čakala jeho dieťa.

Šokovaná matka okamžite volala na políciu a rozsudok pre najstaršieho z jej milencov znel nasledovne: “Bolo to mladé dospievajúce dievča a vy ste bol dvakrát taký starý. Aj keď s vami išla dobrovoľne, vy ste mal byť ten, kto bude rozumnejší a vyspelejší. Využil ste jej nezrelosti,” vyjadril sa sudca počas pojednávania v Prestone. 27-ročný záletník skonči vo väzení na šesť rokov.

Foto: Pixabay