Súťaž krásy, ktorú každoročne organizuje Nový Čas, vrcholí a dnes je už konečne známych 10 krásnych finalistiek, bojujúcich o titul Miss Leta 2017. Už je teda rozhodnuté aj o tom, či sa do finálovej desiatky prebojovala Barbora, dcéra Martinky z Turca či Simona z Čistého dňa.

Finále súťaže krásy Miss Leto je tu a do desiatky najkrajších dievčat sa prebojovali slečny z celého Slovenska. Do redakcie poslali svoje najlepšie fotky tváre a postavy a čakali, koľko hlasov sa im ujde. Na víťazku čaká kopec atraktívnych cien, ako aj expresný postup do semifinále Miss Slovensko. Najväčšia favoritka spomedzi všetkých je momentálne 19-ročná Dominika Grecová s rekordnými 10 608 hlasmi.

Simona z Čistého dňa a dcéra Martinky z Turca rovnako skúšali šťastie v súťaži krásy, no nakoniec sa im do finále prebojovať nepodarilo. Simona ziskala 344 hlasov a umiestnila sa na 233. mieste, zatiaľ čo dcéra legendárnej Martinky z Turca Barbora skončila s 266 hlasmi na 295. mieste. Ak by sa dievčatá rozhodli predsa len uspieť, budú sa musieť prihlásiť do nejakej súťaže opäť o rok.

Barbora sa umiestnila na 295. mieste
Simona skončila na 233. mieste

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk