Známa dvojica slovenských moderátorov tvorí pár už dlhých 5 rokov. To, o čom sa už niekoľko mesiacov iba šepkalo, sa stalo skutočnosťou a Diana Hágerová je momentálne so svojim partnerom Romanom Juraškom v radostnom očakávaní svojho prvého potomka!

Diana Hágerová je známa slovenská moderátorka, ktorá sa preslávila v TV Markíza, kde moderovala reláciu Teleráno. Dnes ju mnohí poznajú najmä ako moderátorku z rádia Európa 2. Jej priateľom je už 5 rokov Roman Juraško, ktorý je taktiež známy z relácie Teleráno, dokonca rovnako ako jeho partnerka, aj on pôsobil istý čas v éteri Európy 2. Pred pár hodinami oznámila dvojica verejnosti radostnú správu zo svojho súkromia. Diana Hágerová a Roman Juraško čakajú svoje prvé spoločné bábätko!

Diana uverejnila na svojom Instagrame fotku, kde ju Roman drží za bruško a napísala k nej: “Už čoskoro náš život získa nový zmysel.. ❤️💛💜 #nasanajvacsiaradost #najkrajsidar 🙏🏼😊.” Informáciu o tom, že je skutočne tehotná, následne potvrdila aj na sociálnej sieti rádia Európa 2. Budúcim rodičom, samozrejme, blahoželáme. :)

Zdroj|Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)