Po neuveriteľných šiestich rokoch začne na jeseň 2017 vysielať TV Markíza šiestu sériu tanečno-zábavnej šou Let’s Dance, ktorú bude moderovať ostrieľaná dvojica Adela Vinczeová a Martin Pyco Rausch. Televízia v tomto prípade nestavila len na moderátorské esá, no aj medzi tanečníkmi sa objavia obľúbené tváre slovenského šoubiznisu, ako speváčka Emma Drobná, moderátorka Lenka Vavrinčíková, komička Evelyn či herečka Petra Vajdová. Ako sa však zdá, práve posledná menovaná má momentálne osobný konflikt s ďalšou tvárou šou, Zuzanou Fialovou.

Skúsená herečka Zuzana Fialová bude v šou Let’s Dance zastávať rolu porotkyne, pričom jej kolegyňa z fachu Petra Vajdová bude na tanečnom parkete predvádzať svoje tanečné umenie. Obe herečky SND boli pred pár rokmi veľmi blízkymi priateľkami, čo je dnes však už minulosťou: “Naše kamarátstvo bolo v minulosti asi príliš intenzívne a úprimné. Po troch rokoch sa už zdravíme a viac ani nechcem. Stojím si za svojou bolesťou a jej zradou,” šokuje Petra Vajdová. Dôvod odcudzenia nechcela konkretizovať, no vraj za tým nebol žiaden spor o muža alebo pracovný konflikt.

Petra Vajdová

K celej záležitosti sa vyjadrila aj herečka a večná porotkyňa Zuzana Fialová: “Život je náročný, vzťahy sú komplikované. Som staršia a viem o tom, že vzťahy niekedy bývajú neodkomunikované. Z mojej strany nikdy problém nebol. Nemám energiu na tak intenzívny pocit ako je nemať rád.” Napriek tomu, že sa Zuzana pre denník Nový Čas následne vyjadrila, že si nie je celkom istá, ako bude Petru objektívne hodnotiť, nakoľko ju má veľmi rada a vzbudzuje v nej nehu a obdiv, neter Jozefa Vajdu má na vec diametrálne odlišný názor: „Nie sme opäť kamarátky, určite nie!“ Uvidíme, ako sa “skolabovaný” vzťah dvoch úspešných herečiek odzrkadlí v blížiacej sa šou Let’s Dance, kde sa dievčence stretnú zoči-voči.

Zuzana Fialová s kolegom Tomášom Maštalírom

Zdroj: Cas.sk | Foto: YouTube, Instagram, Markíza.sk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.