Tanečná šou Let´s Dance sa pred spustením svojej najnovšej série pokúsila medzi súťažiacich zlákať aj známeho Youtubera Goga. Ten však na ponuku zareagoval dosť zarážajúcim spôsobom.

Šou Let´s Dance sa každoročne snaží medzi svojich súťažiacich zaradiť čo najpopulárnejšie hviezdy z televíznych obrazoviek či významné osobnosti v oblasti športu, umenia a šoubiznisu. Preto nie je prekvapením, že do tohto ročníka sa vedenie programu snažilo dostať aj YouTuberskú hviezdu mladšej generácie Daniela Štraucha, alias Goga.

Po oslovení ale zrejme očakávali úplne inú reakciu, ako tá, ktorej sa im napokon dostalo. Mladý YouTuber totiž ponuku televízie najprv prijal a celý nápad sa mu nadmieru pozdával. Potom sa však odrazu bezdôvodne odmlčal a na telefonáty nereagoval ani samotný Gogo, ani jeho manažér. Zdroj pre Plusku prezradil aj to, že mladý miláčik dievčat a žien má mať už teraz zrejme hviezdne maniere: “Stačila slušná komunikácia, jedna SMS, ďakujem za oslovenie, nemám na to čas. Ale nič! Týmto povýšeneckým správaním iba dokázal, že už teraz, v dvadsiatke, sa radí k top celebritám…,” myslí si svoje. Manažér Goga nereagoval ani na toto tvrdenie, a tak si fanúšikovia môžu len domýšľať, prečo Gogo zareagoval takýmto zvláštnym spôsobom.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk