Po “vojne” medzi Darou Rolins a Zuzanou Plačkovou prišiel na rad Rytmus s Majkom Spiritom, no zahanbiť sa nenechala ani mladšia generácia. V dnešnej spoločnosti, ktorú ovládajú sociálne siete, je predsa moderné riešiť si konflikty prostredníctvom označovania a nahrávania krátkych videí. Najnovšie si “do vlasov” skočili youtuberské hviezdičky Moma a LucyPug. 

Medzi dvoma najznámejšími slovenskými ,,teen” dievčatami, by sa dalo napätie doslova krájať. Už v minulosti si párkrát nemohli prísť na meno, avšak najnovšia “kauzička” dokazuje, že Moma a LucyPug spolu na manikúru tak skoro neskočia.

Pritom nešlo o nič vážne. Na otázku, čo si Martina Horňáková alias Moma myslí o možnom obnovení vzťahu medzi Gogom a Lucy zaregovala YouTuberka nečakane. ,,Kdo to je?”

Odpoveď od bývalej priateľky najpopulárnejšieho slovenského YouTubera Goga na seba nenechala dlho čakať. Lucia sa k celej situácii postavila triezvo a na Instagrame zverejnila len krátky odkaz: ,,Mrzí ma, že na takej malej scéne to potrebuje niekto vyvolávať.”

Neskôr sa pridala aj Moma, tá na svoju obhajobu tvrdí, že to všetko bola len odpoveď na nemiestnu otázku redaktorky. Čo si o tom myslíte? Nemali by dievčatá radšej obiehať letné festivaly, ako riešiť hlúposti? :D

Video, v ktorom sa Moma vyjadruje o Lucke si môžete pozrieť —TU—

Foto: Instagram | Video: YouTube | Zdroj: markiza.sk

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk