Talentovaná Kristiana, rodáčka z Košíc, pochádza z rodiny fotografov. Dnes žije v Bratislave po boku svojho priateľa Ota a ako sama tvrdí: “Baví ma veľa sa usmievať, dobre jesť a žiť v láske!”

Fotografovanie v dnešnej dobe už postúpilo na úplne inú úroveň ako kedysi. Pokým ešte pred pár rokmi ľudia chodili len do fotoateliérov nafotiť sa kvôli dokladom, dnes už smelo fotíme svoje selfie takmer všade. Iné to nie je ani s fotením svadby či iných príležitostí. Emócie a momenty, ktoré prežívame v danú chvíľu, by sme si chceli uchovať navždy a presne tak vyzerá tvorba mladej fotografky.

Svadobné fotografie Kristiany Vavrekovej

“Na mojej práci je úžasné, že môžem zvečniť vašu lásku na fotografiách, ktoré vám budú robiť radosť celý život,” to sú slová Kristiany, ktorá okrem toho, že vyštudovala fotografiu na VŠMU v Bratislave, rada cestuje so svojím priateľom Otom, ktorý pôsobí ako podnikateľ, a taktiež je zakladateľom známych slovenských gastro podnikov.

Oto Kóňa - podnikateľ

Kristiana bola súčasťou svadby slovenskej blogerky Rebeky Šuchterovej, a taktiež sa na fotenie sem tam zastaví aj u mamičky Babsy Jagušák Heribanovej s dcérkou Izabelou.

Svadba blogerky StyleofBecca Babsy Jagušák s dcérkou Izou

Inšpiráciou talentovanej fotografky je aj Kristianin starý otec: “Je to veľký umelec, vyhral mnoho súťaží a svoje fotografie vystavoval po celom svete,” spomenula Kristi vo svojom príspevku.

“V rôznych ročných obdobiach, v rôznom počasí, vždy keď vidí, že je vonku zaujímavé svetlo, strhne svoj bicykel a uteká do mesta, skúma a fotí.” Bezpochyby po svojom dedkovi Kristiana zdelila aj jej vlastnosť – nadchnúť sa pre svoju prácu, nápady či ľudí. ♡

Kristianin starý otec, známy fotograf so svojou zbierkou fotoaparátov

Kristiana Vavreková - fotografka

Kristiana Vavreková, Oto Koňa

Svadobné fotografie Kristiany Vavrekovej

Zdroj: Instagram, kristianavavrekova.com | Foto: Instagram