V šoubiznise sa v poslednom období akoby roztrhlo vrece so svadbami. Po mnohých verejne známych pároch, ktoré vstúpili do zväzku manželského, sa rozhodol spraviť svoj životný krok aj hollywoodsky herec Miles Teller. Sympatický chlapík, ktorý si strihol úlohu aj vo filme Divergencia, povie svoje ,,áno” krásnej priateľke Keleigh Sperry, pohybujúcej sa vo svete modelingu.

Túto radostnú novinu svetu oznámila Christie Sperry York, sestra budúcej nevesty, ktorá ju uverejnila pod fotkou, na ktorej párik dovolenkuje na safari. ,,Títo dvaja sa cez víkend zasnúbili počas afrického safari! Nemôžem uveriť, že posledné ,,Sperry dievča” je zasnúbené!” uviedla Christie na svojom Instagrame. Práve v Juhoafrickej republike sa 30-ročný Miles Teller rozhodol požiadať svoju polovičku, nádhernú modelku Keleigh Sperry, o ruku. Dvojica spolu randí od roku 2013 a ako sa zdá, práve tento rok im zazvonia svadobné zvony. A my sa už teraz nevieme dočkať, ako bude vyzerať krásna modelka ako nevesta!

herec Miles Teller

Miles Teller a Keleigh SperryMiles Teller sa bude ženiťsvadba Milesa Tellera a Keleigh Sperry

Foto: Instagram.com, Facebook.com, Pixabay.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Loriana
Miluje prírodu, čítanie a najviac svoju rodinu. Jej veľkým snom je byť dobrou novinárkou a najviac ju baví robiť veci po svojom. Najväčšou inšpiráciou posúvať sa vpred je jej milovaný synček, ktorý jej každý deň dáva dôvod na úsmev.