Dávid Horák sa na statku prezentoval ako veľký milovník žien. Mladý Komárčan sa zo začiatku zapozeral do zadanej Patrície Šimanovej. Neskôr sa objavil po boku Stanky Klčovej. Teraz prezradil, že je v jeho živote nová slečna!

29-ročný sympaťák zavítal do talkšou Kauzičky z Farmičky, kde ho exfarmár Lukáš Stanislav vyspovedal ohľadom jeho vzťahov s dámami. David odtajnil, že spoznal ďalšiu krásku.

,,Zatiaľ nemám novú priateľku normálnu, ale chcel by som si nájsť. Akurát som sa zoznámil s jednou slečnou. Troška si s ňou píšem, tak dúfam, žeby z toho aj niečo mohlo byť,“ uviedol tmavovlasý stavbár, ktorého srdce patrilo na statku pôvabnej Stanke. Prečo na vzťah s ňou zanevrel?

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Stanka sa mi tiež páčila veľmi ako osoba. Rozumeli sme si, smiali sme sa, je pekná, samozrejme. Potom tam boli také menšie nezhody, čo sa mi veľmi nepáčilo. Napríklad, keď sme si trošku vypili, ona je taká, že si nedá ani glg vína… Ona sa akože baví aj bez toho alkoholu, ale ja by som potreboval priateľku, ktorá by si dala so mnou pohár vína k filmu večer,“ otvoril sa v YouTube-ovej relácii David.

stana a david

Foto/Zdroj: YouTube – Luky Stanislav, TV Markíza