Kto sa v pondelok večer prechádzal Rybným námestím v Bratislave, mohol sa stať svedkom menšieho požiaru, ktorý spôsobila partia mladých ľudí. Medzi nimi sa nachádzal spevák David Key či tváre známe z reality šou Farma!

Influencer, ktorý nedávno priznal rozchod, sa v uliciach hlavného mesta postaral o poriadny rozruch. Vo večerných hodinách natáčal priamo v centre pri Morovom stĺpe videoklip k novej pesničke. Avšak súčasťou scenára bol aj oheň, ktorý Davidovi Keyovi nemálo skomplikoval situáciu.

,,Išli sme do rizika, kedy ma podpálili naozaj, ale hneď ma uhasili a namiesto mňa dobehla figurína,“ prezradil nám spevák, pričom na mieste zasahovala polícia. ,,Bohužiaľ, sa poškodila národná pamiatka, ale škody sme odstránili,“ uviedol s ľútosťou David, ktorý vyviazol s popáleninami na nohe. Tie mu boli, našťastie, okamžite ošetrené.

Na extrémne náročné točenie sa nechali nahovoriť aj známi exfarmári, ako Stanka Klčová z minuloročnej série či Minh Nguyen Anh z tej aktuálnej. Ako vyzerala výroba Davidovej novinky, si môžete pozrieť na exkluzívnych fotografiách a videu!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<


Video z natáčania klipu Daviida Key

 

Zdroj/Foto: Slovakwoman.sk, David Key – súkromný archív