Diváci Bez servítky si už zvykli, že im TV Joj prináša rôzne charaktery. Výraznejšie osobnosti, ktoré niečím vyčnievajú z radu, však zvyknú kritizovať. Pani Monika z Banskej Bystrice bude, zdá sa, výnimkou!

Jojka dala svojim priaznivcom na Facebooku vedieť, aká pätica ich tento týždeň čaká v ostrosledovanej kulinárskej šou. A že sa bude opäť na čo pozerať, je už teraz jasné. Mnohí sa dokonca potešili prítomnosti blonďatej pani Moniky, ktorú poznajú ako majiteľku butiku so štýlovým oblečením.

Pri ukážke pondelkovej časti sa medzi komentármi síce zišlo pár uštipačných poznámok mierených na energickú dámu, no na druhej strane sa našla omnoho väčšia skupina Monikiných priaznivcov, ktorá sa na jej účinkovanie úprimne teší. ,,Moňa je super baba, ten, kto ju sleduje, vie aká je. Ale určite bude veľa ľuďom vadiť, lebo je moc pozitívna a to ľudia v dnešnej dobe moc nemajú radi,“ napísala Lenka.

,,P. Moňa sa nehrá na nič, náhodou, kto ju trošku pozná, je to suprová, nevulgárna, temperamentná a hlavne šikovná baba,“ vychválila podnikateľku zo stredného Slovenska Anna. ,,Moňa je živel… chvíľu som prevracala oči, ale treba ju poznať…. plná energie,“ polichotila jej ďalšia fanúšička. ,,Moňa je Top, istotne kôli nej, keď bude čas, si pozriem tohtotýždňovú reláciu,“ uviedla Marianna, pričom viac pozitívnych názorov na aktuálnu súťažiacu relácie Bez servítky nájdete nižšie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Reakcie na Moniku

Zdroj/Foto: Facebook/Bez servítky – TV JOJ