V posledných dňoch sa v médiách o ničom nehovorí viac ako o nebezpečnej epidémii, šíriacej sa do Európy zo susedného kontinentu. Hlavným epicentrom nákazy sa stáva preľudnená Čína a v tesnom závese za ňou stojí obľúbená turistická destinácia Thajsko. Práve odtiaľ sa hlási obľúbená slovenská blogerka a ex-farmárka v jednej osobe.

Atraktívna tmavovláska Jana Hrmová sa preslávila ako jedna z najvýraznejších účastníčok markizáckej reality šou Farma. Dnes sa úspešne živí ako beauty blogerka, influencerka a podnikateľka.

Jana Hrmová Farma

Veľká milovníčka trendových outfitov avizovala výlet do “Krajiny úsmevov” už pred časom, avšak zaskočila ju náhla strata cestovných dokladov. Žeby išlo o signál, aby na pobyt v ohrozenom regióne radšej zabudla? Hrmová však napriek neduhom napokon s menším oneskorením predsa len vycestovala a aktuálne sa pýši dychberúcim záberom z Bangkoku.

“Milujem Bangkok,” Jana zobrazuje zážitok, kedy má z výhliadkovej budovy celú metropolu ako na dlani. Množstvo ľudí by si na podobný počin v tomto období netrúflo, keďže i cestovné kancelárie výjazd do ohrozených krajín neodporúčajú. Thajsko sa totiž stalo druhou najobávanejšou časťou zeme, čo sa smrtiaceho koronavírusu týka. Práve tam hlásia druhý najvyšší počet nakazených ľudí v rámci celého sveta.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Jana Hrmová Thajsko

Zdroj|Foto: Instagram/janahrmi