Aj keď sme to vedeli už dávno, teraz je oficiálne potvrdené, že Slovenky patria medzi tie najkrajšie ženy sveta. Úradujúcej Miss Slovensko sa totiž podaril husársky kúsok a prebojovala sa medzi 20 najkrajších žien súťaže Miss World!

Nádherná Kristína Činčurová, ktorá reprezentovala našu krajinu v medzinárodnej súťaži krásy Miss World, má dôvod na úsmev. Plavovláska sa vo Washingtone, kde sa konal 66. ročník tejto prestížnej udalosti, prebojovala medzi 20 najkrajších žien sveta! O titul Miss sa celkovo ,,pobilo” 117 zástupkýň rôznych krajín, ktoré súťažili v niekoľkých kategóriách, a to Top Model, Šport, Talent, Multimédiá a Beauty with a Purpose. Miss World sa napokon stala kráska Stephanie Del Valle z Puerta Rica, prvou vicemiss zástupkyňa Dominikánskej republiky a ako druhá vicemiss skončila Miss Indonézia.

19-ročná kráska z Lučenca svojim umiestnením len potvrdila, že slovenské dievčatá patria k tým najkrajším na svete a musíte uznať, že Kristína je svojim vyžarovaním skutočne neprehliadnuteľná. Gratulujeme!!! :)

 

 

 

 

 

 

 

 

Enjoying brunch on Bateux with @missworld #mw2016 #missworld

A post shared by Kristina Cincurova (@kristinacincurova) on

 

Wishing you all beautiful day although it is Mondayy 😏😉

A post shared by Kristina Cincurova (@kristinacincurova) on

 

Found my right one for @missworld in @weddingavenue.sk ❤️💃🏼 @missworldtime

A post shared by Kristina Cincurova (@kristinacincurova) on

Foto: Facebook, Instagram