To, že Slovenky sú jedny z najkrajších žien sveta, nie je len mýtus. Dôkazom je tretie miesto Laury Longauerovej v Miss Intercontinental 2018 a okrem toho i titul Miss Europe 2018, čo znamená, že dievčina z Detvy sa stala zároveň napôvabnejšiu Európankou.

Lauru Longauerovú sme spoznali v roku 2014, kedy táto mladá slečna získala ocenenie Miss Slovensko. Odvtedy na sebe trvdo pracovala, až sa dostala na Filipíny, kde sa na súťaži Miss Intercontinental 2018 stala spomedzi dievčat z 83 krajín treťou najkrajšou finalistkou.

Laura Longauerová

23-ročná Detvančanka s dokonalou tváričkou a mierami 87 – 63 – 92 sa zároveň teší aj z titulu Miss Europe 2018 a my, samozrejme, spolu s ňou. „Tvrdo som na sebe pracovala, prípravám som venovala veľa času a keď sa k tomu pridali skúsenosti z predchádzajúcich súťaží, tak to prinieslo tento úspech,“ vyjadrila sa rozčarovaná Laura, ktorá vraj počas uplynulých dní spávala len 2 – 3 hodiny denne. Avšak po celý čas musela byť vždy pripravená, usmiata a reprezentatívna.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Tak ako to býva zvykom pri väčšine súťažiach krásy, aj pri tej celosvetovej si žienky občas skočili do vlasov. „Kuriózne bolo asi to, že sa dievčatá pod veľkým nátlakom začali ohovaráť a mali medzi sebou konflikty, ale mali sme takého profesionálneho koordinátora, že všetko sa hneď vyriešilo a šlo sa ďalej,“ prezradila pikošky zo zákulisia atraktívna Slovenka, na ktorej úspech sme patrične hrdé. Laura, srdečne blahoželáme!

Laura Longauerová

Laura LongauerováZdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/lauralongauer